Kerim Güneş

Merhaba ,
Öncelikle web sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizlere kısaca kendimden bahsetmek istiyorum.

Ben Kerim Güneş , yeni yılın ilk bebeği olarak Kıbrıs’ta dünyaya ‘merhaba’ dedim. Çocukluktan itibaren başlayan eğitim hayatımı Halkla İlişkiler mezunu olarak tamamladım.

Her fırsatta üzerine katmaya çalıştığım kişisel gelişimim ile birlikte eğitim yıllarında elde ettiğim bilgi ile özel sektöre iyi sayılabilecek bir başlangıç yaptım. Basın, Turizm başta olmak üzere çeşitli sektörlerde kendi alanında iyi konumda olan kuruluşlarda görev aldım ve ilgili alanlarda başarılı proje ve işlere imza atma şansını yakaladım. Geçen her süreyi değerlendirmek istediğimden, fırsat buldukça Motivasyon, Marka Yönetimi, Yönetici ve Liderlik gibi sertifikalarla yaptığım işi destekleyecek ve geliştirecek sertifikalar edindim.

Özel sektörde elde ettiğim tecrübelerle ”Evet, Şimdi, Tam Sırası” dediğim an benim için bir çağın kapanıp yeni bir çağın başlangıcı oldu. Kendi işlerime ağırlık vererek kısa sürede alanımda aranan ve tercih edilen kişiler arasına girmeyi başardım. Çok geçmeden kendi alanında başarılı birçok isim ve kurum çalışmaya başladım.

Bugün ise dünyanın çeşitli yerlerinde kişi ve kuruluşlara Pr ve Yatırım danışmanlığı ilk günkü heyecanla vermeye devam ediyorum.