Kullanım Koşulları ve Gizlilik

Bu metin Kerim Güneş – Pr & Investment web sitesini kullanacak olan Kişi ve Kurumlar için bilinmesi gerekli olan kullanım koşulları ve gizlilik politikasının neler olduğunu açıklamaktadır.

Aşağıdaki tanımlar http://www.kerimgunes.com/ sitesinin kullanımı için önemlidir.

KULLANIM KOŞULLARI
Kullanıcı veya Kullanıcılar, işbu Site’yi ziyaret ederlerken, Site’de yer alan, ister Kerim Güneş’e isterse üçüncü bir kişi veya kuruluşa ait herhangi bir yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, görüntü, resim, şekil, grafik ve sair içerikten, bu içeriklerin yayınının kesilmesinden, gecikmesinden veya hatalı yayınlanmasından, bu içeriklerin kullanımından veya bu içeriklere dayalı olarak almış oldukları kararların sonuçlarından, başka sitelere erişim imkanı sağlayan linklerden, Site’nin kullanım koşullarını okumamış veya okumuş ancak bunlara uygun davranmamış olmaları sebebiyle uğramış olduğu maddi veya manevi, müsbet veya menfi, ve olası herhangi bir zarardan veya masraftan Kerimgunes.com veya diğer kişilerin sorumluluğu olmadığını, Site’de yer alan bilgilerin doğruluğu ve/veya yeterliliğinin garanti edilmediğini kabul ve beyan etmişlerdir.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kullanıcı veya Kullanıcılar; Web Sitesinde, iş başvurusu yapmak, önerilerde bulunmak, kendilerini daha iyi tanıtmak ve kullanıcı tercihlerini daha yakından takip edebilmek amacıyla, ad, soyad, e-posta vb. veya iş başvuruları için ilgili sayfalarda paylaşacakları kişisel verileri site ile Kişisel Verilerin Korunması Kanunu dikkate alınır. Kişi/Kişiler tamamen kendi istek ve açık rızaları ile paylaştıklarını, bu verilerin kendilerini tanıtmak, kendilerine daha iyi hizmet sunulabilmesi, yaptıkları başvuru veya şikayetler ve Site etkinlikleri ve yeniliklerinden haberdar edilmek amacıyla kendilerinden talep edildiğini, ziyaret esnasında yer ip adresi, işletim sistemi, lokasyon vb. verilerin kayıt edildiğini bildiğini açıkca kabul ederler.

Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm kişisel verileriniz, veri tabanımızda gizli olarak saklanacak ve ticari amaçlarla üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Sözkonusu kişisel verileri sadece; bu bilgileri paylaşan kullanıcılara hizmetler, fırsat ve olanaklar sunulması ve hizmet kalitesinin artırılması amacıyla; sistemde eklenen iletişim detayları ile bildirimler yapabilir ve/veya sadece yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları ile paylaşabiliriz.

Kullanıcı veya Kullanıcılar, Web Sitesine girmeden önce yukarıda yer alan Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını okuduklarını, bu bilgilerin tek taraflı olarak, haber vermeksizin her zaman değiştirme veya güncelleme hakkına sahip olduğumuzu, yukarıda belirtilen tüm hususlara uyacaklarını, burada yer alan hususlarla ilgili olarak herhangi bir uyuşmazlık veya ihtilaf iddia veya talep olduğu takdirde, Girne Kaza Mahkemesi’nin yetkili olacağını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir.